SESJA FOTOGRAFICZNA:

Dlaczego warto?

Przy inwestycji rzędu kilkuset złotych możesz oczekiwać kilkukrotnego zwrotu tej kwoty wraz z pierwszym czynszem (w przypadku wynajmu nieruchomości) oraz wielokrotności tej kwoty w przypadku sprzedaży nieruchomości. 

Niezależnie od tego czy zamierzasz nieruchomość sprzedać czy wynająć - profesjonalnie wykonane zdjęcia przyspieszą finalizację tego procesu. Niejednokrotnie cena transakcyjna zostaje z powodzeniem podniesiona po sesji fotograficznej.

I - PAKIET BASIC

10 zdjęć - od 320 zł (cena brutto)

II - PAKIET PRO

15 zdjęć - od 390 zł (cena brutto)

III - PAKIET VIP

20 zdjęć - od 450 zł (cena brutto)

* cennik dla obszaru Warszawy. W przypadku dojazdu poza Warszawę - obowiązuje dopłata.

* każde kolejne edytowane zdjęcie - + 15,00 zł

* zdjęcia oddawane są w formie cyfrowej, w ustalonym wcześniej rozmiarze lub w rozmiarze optymalnym dla ogłoszeń www

* rabaty przy stałej współpracy (np. z biurami nieruchomości, inwestorami, zarządcami nieruchomości)

POZOSTAŁE USŁUGI:

* PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI DO SESJI FOTOGRAFICZNEJ,

* KONSULTACJA/PORADA WNĘTRZARSKA

* 'HOME STAGING',

Przygotowanie nieruchomości do sesji fotograficznej odbywa się po uprzedniej konsultacji on-line. Po zapoznaniu się z aktualnym stanem pomieszczeń ustalam docelowy styl, kolorystykę oraz ostateczny wygląd wnętrza w czasie sesji zdjęciowej. Cena usługi zazwyczaj waha się pomiędzy 50zł a 300zł i zależy od ilości pomieszczeń w nieruchomości oraz dodatków dekoracyjnych, jakie będą potrzebne do przygotowania wnętrza do sesji fotograficznej.

Możliwa jest też sama konsultacja/porada, w przypadku chęci samodzielnego wykonania zmian we wnętrzu. Po zapoznaniu się z aktualnym stanem wnętrza udostępniam listę z propozycjami zmian oraz zakupów. 

Cena konsultacji zależna jest od ilości pomieszczeń oraz intensywności zmian.

Usługa HomeStaging - Jeśli pomieszczenia potrzebują poważniejszych zmian, takich jak malowanie ścian, usunięcie mebli, poprawki techniczne, zaprojektowanie wnętrz i zaplanowanie zakupów - najpierw przeprowadzamy konsultację, która ma na celu wskazanie zmian potrzebnych do wykonania w nieruchomości, określenie budżetu. Potem następuje etap wykonawczy.

Cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od zakresu i kosztów wiążących się z poszczególnymi etapami prac.