HOME STAGING

- 'To działa cuda!!!'

- 'Karolinka, nie poznałam własnego mieszkania...'

- 'SZOK. Po prostu szok.'

- 'To ja nie wiedziałem, że tak można!' 

1.jpg
9.jpg

... powyżej zapisałam reakcje niektórych klientów i przyjaciół, którym do tej pory pomogłam przygotować mieszkania do sprzedaży, pod wynajem lub też odświeżyć ich pokoje niewielkim kosztem oraz w stosunkowo krótkim czasie.

Ciężko zanotować natomiast podziw wymalowany na twarzy, zachwyt nad własnym wnętrzem pokazanym w nowej odsłonie, po kilku (lub kilkudziesięciu) godzinach działania specjalisty.

Czasem niewielkie zmiany  i odpowiednie zdjęcia wystarczą, aby odmienić wrażenie, jakie wywiera na nas dane wnętrze. 

W przypadku sprzedaży czy wynajmu lokalu takie wrażenie jest kluczem do transakcji.

2.jpg
5.jpg

Home Staging - czyli przygotowanie niechomości najpierw do sesji zdjęciowej, a docelowo do sprzedaży czy wynajmu to proces, 

w czasie którego wnętrze przechodzi małą lub niemałą metamorfozę.

Wykorzystując zastane w nieruchomości elementy czy meble upiększamy wnętrze oraz dostosowujemy je do tego, aby przyszli właściciele lub najemcy widzieli potencjał do tego, aby poczuć się w nierchomości jak u siebie.

8.jpg

Wykorzystując zastane w nieruchomości elementy czy meble upiększamy wnętrze oraz dostosowujemy je do tego, aby przyszli właściciele lub najemcy widzieli potencjał do poczucia się w nierchomości jak u siebie.

3.jpg

Zakres HomeStagingu bywa różny. Od dodania drobnych dekoracji po malowanie ścian, wymianę niektórych mebli, naprawy usterek technicznych. Dlatego też każdorazowo usługa jest indywidualnie zaplanowana

po wcześniejszej konsultacji

4.jpg